Svetainės kūrimas: nuo ko pradėti?

  • Išsikelkite tikslą. Turite aiškiai žinoti, kodėl kuriate svetainę. Jeigu tai bus vieta žmonėms įsigyti jūsų produktų, svetainė turėtų atrodyti vienaip, jeigu tikslas – sudominti potencialius klientus, kad jie jums paskambintų, struktūra vėl bus kitokia.
  • Nusipirkite domeną. Kai kurie tiekėjai siūlo nemokamus domenus su plėtiniais, tačiau jusuverslas.com atrodys kur kas solidžiau nei jusuverslas.wordpress.com.
  • Nusipirkite vietą serveryje. Taip vadinamas hostingo paslaugas teikia ir jau minėta „Wordpress“ platforma – geras pasirinkimas, jeigu ateityje planuojate svetainę plėsti. Tačiau yra ir daug kitų tiekėjų.
  • Parenkite turinio gaires. Joks tekstų kūrėjas nežinos jūsų verslo geriau už jus pačius. Susirašykite pagrindinius produkto ar paslaugos privalumus ir komercinio pasiūlymo juodraštį. Tada bus lengviau parengti turinį ir jums patiems, ir tekstų kūrėjams.
  • Pasidairykite įkvėpimo. Apsispręsti dėl svetainės dizaino ir struktūros gali būti labai sudėtinga. Paieškokite pavyzdžių, kurie jums patinka: jų pagrindu (bet nekopijuodami) galite kurti savąją.

Interneto svetainių kūrimas apima gerokai daugiau smulkesnių, bet svarbių sprendimų. Kaip sukurti gerą vartotojo patyrimą svetainėje, skaitykite čia.