Kaip sukurti internetinę parduotuvę?

Pirmieji žingsniai kuriant elektroninę parduotuvę yra tie patys kaip ir įprastinės svetainės atveju: tinklalapio tikslą jau žinote, toliau reikia įregistruoti domeną, užsisakyti hostingo paslaugas, išsirinkti dizainą. Papildomai turėsite:

  • pasirinkti e-komercijos platformą, kuri leis vartotojams peržiūrėti produktus, atlikti pirkimus ir saugos jų privačius duomenis. Nepagailėkite laiko palyginti kuo daugiau kompanijų prieš rinkdamiesi: tai turės labai didelę įtaką vartotojų patyrimui ir jūsų verslo sėkmei.
  • susikurti banko sąskaitą, kad jūsų klientai galėtų mokėti kreditinėmis kortelėmis. Bankų paslaugos čia gali būti brangokos, todėl nemažai pradedančiųjų verslų renkasi „PayPal“ ar kitą pigesnę alternatyvą.

Yra nemažai įmonių, kurios siūlo galimybę susikurti išbaigtą elektroninę parduotuvę per kelias valandas už labai mažą mokestį. Šiuo atveju jums nereikės samdyti programuotojo ar dizainerio, tačiau daugelis tokių platformų ima nedidelį mokestį už kiekvieną jūsų parduotą produktą. Be to, negalėsite daryti jokių el. parduotuvės tobulinimų. Jeigu nerandate platformos, kuri idealiai atitinka jūsų poreikius, verta pasvarstyti apie individualų struktūros ir dizaino sprendimą.