Kaip reklamuoti paslaugas?

Prieš pradėdami reklamuoti savo verslą internete, pasidarykite skaitmeninės rinkodaros „namų darbus“. Tai jums sutaupys daug laiko ir pinigų.

  • Perpraskite raktažodžius. Puikus įrankis tam yra „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė. Atsirinkę didelį skaičių ilgesnių ir konkretesnių raktinių frazių, turėsite gerokai aukštesnę reklamos investicijų grąžą negu visą biudžetą paskyrę brangiausiems bendriniams raktažodžiams.
  • Susipažinkite su reklamos tipais. Tekstiniai skelbimai, reklaminiai skydeliai, pakartotinė ir el. pašto rinkodara – tik dalis visų skaitmeninės rinkodaros priemonių. Prieš pradėdami investuoti susipažinkite bent su pagrindiniais jų skirtumais.
  • Įsidiekite reklamos stebėsenos įrankį. Skaitmeninėje rinkodaroje išmatuoti galima viską, o nemokamas „Google Analytics“ yra būtinas įrankis šiam reikalui.

Tai tik patys pirmieji žingsniai pradedant reklamuoti verslą internete. Kaip elgtis tolesniuose etapuose – pasirinkti priemonę, išsikelti reklamos tikslus, teisingai interpretuoti rezultatus, paskirstyti biudžetą – jau priklauso nuo konkretaus verslo specifikos.