Karjera

Mes visada ieškome motyvuotų žmonių, kurie mato savo ateitį skaitmeninėje rinkodaroje.

raibecdarb-1Prisijunk prie RAIBEC – vienos pirmųjų Lietuvoje skaitmeninės rinkodaros agentūrų ir „Premier“ Google partnerių. Ieškome pastiprinimo savo komandai: angliškai kalbančio pardavimų vadybininko, kuris būtų atsakingas už naujų užsienio klientų ir partnerių pritraukimą mūsų inovatyviam automatizavimo įrankiui.

Darbo pobūdis:

  • Aktyvus B2B pardavimų vykdymas internetu bei telefonu;
  • Aktyvi naujų klientų paieška;
  • Klientų poreikių analizė, konsultavimas vaizdo skambučių ar gyvų susitikimų metu;
  • Projektų įgyvendinimo koordinavimas;
  • Pasiūlymų bei sutarčių klientams ruošimas.

Reikalavimai:

  • Ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis aktyvių pardavimų srityje;
  • Domėjimasis skaitmenine rinkodara;
  • Gebėjimas laisvai bendrauti, užmegzti ir palaikyti ilgalaikius santykius su klientais, orientacija į rezultatą, savarankiškumas;
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas.

Mes siūlome:

  • Motyvuojantį atlygį bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Įdomų ir dinamišką darbą su stipria, ambicinga ir draugiška komanda;
  • Galimybę realizuoti savo idėjas ir prisidėti vystant įdomius interneto reklamos projektus;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes, mokymus.

CV ir motyvacinių laiškų lauksime adresu personalas@raibec.lt